tr
en
KÜTÜPHANEMİZİ TANIYALIM
ÜYELİK
S.S.S
KULLANIM ŞARTLARI
KÜTÜPHANE SAATLERİ
Hafta İçi :
09:00 - 24:00
Hafta Sonu :
09:30 - 22:00
Fotokopi Hizmetleri
 

Ankara dışındaki kullanıcıların kitaplardan yararlanmalarını sağlamak amacıyla Kütüphanemiz tarafından fotokopi hizmeti verilmektedir.

5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU’NUN 22. MADDESİ GEREĞİ ESERİN TAMAMININ FOTOKOPİSİ GÖNDERİLEMEMEKTEDİR. BU NEDENLE İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ SAYFA ARALIĞINI BELİRTMENİZ GEREKMEKTEDİR

Fotokopi talep etmek için: ana sayfada bulunan katalog taraması’na girip ilgili kitapların künye bilgilerine ulaşmalısınız. Ulaşmış olduğunuz künye bilgilerini aşağıdaki forma eksiksiz olarak girerek gönderiniz.

İlgili kitaplardan, yerinde olmayan varsa bu duruma ilişkin ön bilgi (kayıp) ve kitapların hesaplanan fotokopi ücreti size e-posta ile bildirilecektir. Size bildirilen ücreti posta çeki hesabına yatırınız.

Dekontu “0 312 216 74 50” nolu faksa (açık adresinizi ve telefon numaranızı belirterek) gönderiniz. Kontrol edilmek üzere faks çektiğinize dair bize tekrar e-posta gönderiniz. Dekontu bilgisayarınıza taratarak e-posta olarak ta gönderebilirsiniz.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra istediğiniz kitaplara ait fotokopiler ödemeli olarak faksta belirttiğiniz adrese kargo ile gönderilecektir.

Kullanıcılar bir defada en fazla 6 adet kitabın fotokopisini isteyebilirler. Ancak bu fotokopilerin 15/012/1951 tarihli ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanununa aykırı olarak ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır.

Cilt No alanı hariç tüm alanların doldurulması gerekmektedir.

Ad Soyad:
Yıl:
Harf:
Numara:
Kitap Ad:
Yazar:
Cilt No:
Sayfa Aralığı:
E-Posta:
E-Posta Tekrar:
Doğrulama Kodu:
Yenile
Yukarıda yazılı olan rakamı yanındaki kutuya yazınız.